Hoppa till sidans innehåll

2021-2022


Omgång: 2

Herrar: Markus Jansson, Jösse 954

Pojkar: Hugo Fredriksson, Tegnér 802

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 793

Flickor: Ellna Granfelt, Filippa 646

 

Omgång: 3

Herrar: Nils Holmgren, Gruvan, Johan Igelström, Nobel 888

Pojkar: Nils Holmgren, Gruvan 888

Damer: Katarina Dahlin, Taifun 869

Flickor: Ellna Granfelt, Filippa 624

 

Omgång: 4

Herrar: Karl-Johan Eliasson, Jösse 981

Pojkar: Emil Svensson, Tegnér 852

Damer: Ann-Sofie Falkeling, Kasi 780

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 610

 

Omgång: 5

Herrar: Jan Cato Sparby, Wåxnäs 1039

Pojkar: Emil Svensson, Tegnér 852

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 824

Flickor: -

 

Omgång: 6

Herrar: Jonas Persson-Planefors, Taifun 956

Pojkar: Liam Nilsson, Fryken 838

Damer: Katarina Dahlin, Taifun 892

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 710

 

Omgång: 7

Herrar: Markus Jansson, Jösse 948

Pojkar: Liam Nilsson, Fryken 848

Damer: Towe Falck, Taifun 820

Flickor: -

 

Omgång: 9

Herrar: Conny Juliusson, LC17 973

Pojkar: Liam Nilsson, Fryken 886

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 886

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 579

 

Omgång: 10

Herrar: Patrick Jesslén, Taifun 958

Pojkar: Emil Högfält, Tegnér 845

Damer: Johanna Frykestam, Solklot 748

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 682

 

Omgång: 11

Herrar: Pierre Röhnisch, Nobel 979

Pojkar: Kristoffer Strömberg, Nobel 934

Damer: Marita Svensson, Jösse 773

Flickor: Babylonia Solalea, Filippa 541

 

Omgång:  12

Herrar: Mattias Nilsson, Jösse 926

Pojkar: Kevin Elg, Tegnér 838

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 828

Flickor: -

 

Omgång:  13

Herrar: Samuel Mäkinen, Bågen 957

Pojkar: Lucas Hejel Carlsson, Bågen 796

Damer: Marita Svensson, Jösse 793

Flickor: -

 

Omgång:  14

Herrar: Alfred Odbert, Nobel 1011

Pojkar: Lucas Hejel Carlsson, Bågen 735

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 860

Flickor: -

 

Omgång: 15

Herrar: Tobias Eriksson, LC17 959

Pojkar: Liam Nilsson, Fryken 933

Damer: Camilla Myhre, Wåxnäsflickorna 816

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 797

 

Omgång: 16

Herrar: Beng Bäcklund, Wåxnäs 972

Pojkar: Kristoffer Strömberg, Nobel 910

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 883

Flickor: Ellna Granfelt, Filippa 493

 

Omgång: 17

Herrar: Öyvind Harang, Tegnér 988

Pojkar: Kristoffer Strömberg, Nobel 890

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 853

Flickor: -

 

Omgång: 18

Herrar: Tobias Jarlemark, Nobel 964

Pojkar: Kristoffer Strömberg, Nobel 899

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 789

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 765

 

Omgång: 19

Herrar: Sander Kastås-Lindstad, Bågen 1002

Pojkar: Emil Svensson, Tegnér 902

Damer: Towe Falck, Taifun 925

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 763

 

Omgång: 20

Herrar: Tobias Edén, Taifun 971

Pojkar: Nils Holmgren, Gruvan 920

Damer: Lisa Nordström-Green, Tegnér 850

Flickor: Elsa Odbert, Nobel 687

 

 

Uppdaterad: 26 AUG 2021 11:54 Skribent: Madelene Lindberg
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
Värmlands Bowlingförbund
Ventilgatan 1
653 45 Karlstad

Besöksadress:
Ventilgatan 1
653 45 Karlstad

Kontakt:
Tel: 0706544687
E-post: varmlands.bowlingfor...

Se all info