Hoppa till sidans innehåll

Bortamatcher 2015-2016


Omgång: 21

Herrar: Daniel Nordström-Green, Tegnér 949

Pojkar: Alexander Beck, Bågen 885

Damer: Sara Eriksson, Bågen 785

Flickor: -

 

Omgång: 20

Herrar: Sune Fridén, Pollux 967

Pojkar: Viktor Karlsson, Sun Club-Corona 675

Damer: Anne Johansson, Solklot 839

Flickor: Kediga Ibrahim, Bågen 578

 

Omgång: 19

Herrar: Björn Lindqvist, Jösse 950

Pojkar: Anton Gustavsson, Sun Club-Corona 665

Damer: Petra Sahlén, BC Säffle 701

Flickor: -

 

Omgång: 18

Herrar: Torbjörn Wiktorsson, Asterix 977

Pojkar: -

Damer: Isabelle Hultin, Wåxnäs 811

Flickor: -

 

Omgång: 17

Herrar: Marcus Karlsson, Nobel 970

Pojkar: Edwin Larsson, Nobel 673

Damer: Katarina Dahlin, Taifun 922

Flickor: -

 

Omgång: 16

Herrar: Stefan Biehl, Bågen 1026

Pojkar: William Biehl, Bågen 473

Damer: Sara Eriksson, Bågen 788

Flickor: Kediga Ibrahim, Bågen 483

 

Omgång: 15

Herrar: Mattias Nilsson, Jösse 996

Pojkar: -

Damer: Isabelle Hultin, Wåxnäs 887

Flickor: Josefine Bjärnetoft, Jösse 688

 

Omgång: 14

Herrar: Marcus Karlsson, Nobel 940

Pojkar: -

Damer: Monica Wågby, Arvika West 749

Flickor: Kediga Ibrahim, Bågen 489

 

Omgång: 13

Herrar: Björn Rudshagen, Bågen 1005

Pojkar: Alexander Beck, Bågen 944

Damer: Eva-Lotte Axelsson, Filippa 788

Flickor: Wilma Karlsson, Nobel 741

 

Omgång: 12

Herrar: Tobias Ambjörnsson, Gruvan 899

Pojkar: -

Damer: Jeanette Larsson, Wåxnäsflickorna 796

Flickor: -

 

Omgång: 11

Herrar: Karl-Johan Eliasson, Jösse 1006

Pojkar: -

Damer: Eva-Lena Johansson, Taifun 787

Flickor: -

 

Omgång: 10

Herrar: Jonas Dammen, Bågen 997

Pojkar: Jonas Dammen, Bågen 997

Damer: Eva-Lena Johansson, Taifun 821

Flickor: -

 

Omgång: 9

Herrar: Thomas Grankvist, Nobel 947

Pojkar: -

Damer: Jeanette Larsson, Wåxnäsflickorna 806

Flickor: Kediga Ibrahim, Bågen 560

 

Omgång: 8

Herrar: Stefan Snarberg, Lusasken 997

Pojkar: Jonas Dammen, Bågen 782

Damer: Isabelle Hultin, Wåxnäs 996

Flickor: -

 

Omgång: 7

Herrar: Markus Jansson, Jösse 940

Pojkar:

Damer: Gunilla Jansson, Solklot 791

Flickor: Kediga Ibrahim, Bågen 458

 

Omgång: 6

Herrar: Markus Jansson, Jösse 988

Pojkar: Alexander Beck, Bågen 871

Damer: Isabelle Hultin, Wåxnäs 830

Flickor: Wilma Karlsson, Nobel 782

 

Omgång: 5

Herrar: Lennart Johansson, Taifun 960

Pojkar:

Damer: Christina Felling, Wåxnäsflickorna 811

Flickor:

 

Omgång: 3

Herrar: Stefan Biehl, Bågen 928

Pojkar: Alexander Beck, Bågen 825

Damer: Isabelle Hultin, Wåxnäs 851

Flickor:

 

Omgång: 2

Herrar: Peter Hahn, Tegnér 908

Pojkar:

Damer: Lotta Svensson, Christinehamns BK 780

Flickor:

 

Omgång: 1

Herrar: Lars Thomasson, Vattenlandet 870

Pojkar:

Damer: Sofia Thyberg, Pollux 694

Flickor: Wilma Karlsson, Nobel 708

Uppdaterad: 06 APR 2016 15:34 Skribent: Madelene Lindberg

Postadress:
Värmlands Bowlingförbund
Ventilgatan 1
653 45 Karlstad

Besöksadress:
Ventilgatan 1
653 45 Karlstad

Kontakt:
Tel: 0706544687
E-post: varmlands.bowlingfor...

Se all info