Hoppa till sidans innehåll

Topp 10 Östergötland


Sista serieomgången för säsongen är spelad. Vi kommer inte räkna med slutspelsomgångarna. Det blev otroligt jämnt på både dam- och herrsidan.

Omgång 21

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad 912 10    1.

Magnus Andersson

BK Ettan/Brasken   955 10 
  2. Carina Fredriksson BK Origo 850   9   2.  Björn Bergvall BK Kaskad   948   9 
  3. Amanda Engström

BK Kaskad

829   8   3. Linus Hultman BK Örnen   936   8
  4. Pia Tedhamn LDBS Zorita 816   7    Tomas Norrbin BK Mjölby Bowling   936   7
  5. Kristina Fernberg BK Kaskad 788   6   4. Stefan Jansson IFK Norrköping BF   925   6
  6. Viktoria Karlsson BK Kaskad 786   5   5. Johan Ringqvist IK Sleipner   924   5
  7. Giggie Holmberg BK Örnen 782   4   6.  Jörgen Petersson BK Vallonen   919   4
  8. Elizabeth Björklund LDBS Zorita

780

  3   7. Pontus Falkhäll BK Örnen   918   3
  9. Moona A Åberg LDBS Zorita 767   2   8. Kennet Gahlin Fransson BK Kaskad   916   2
10. Therese Gustafsson LDBS Zorita 759   1   9.  Markus Lenefjäll BK Örnen   904   1
  Britt-Marie Jahrl BK Femme 759   1 10. Lars Lindbäck BK Kaskad   903   1

 

Omgång 20

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Marthina Lundgren
LDBS Zorita
824 10    1.

Marcus Bernhard

BK Kaskad
1023 10 
  2. Emelie Ottosson
BK Origo
821   9   2.  Ulf Jansson
Alltransports BK
  910   9 
  3. Amanda Engström

BK Kaskad

816   8   3. Daniel Grahn
BK Örnen
  908   8
  4. Viktoria Karlsson
BK Kaskad
810   7   4. Pontus Falkhäll
BK Örnen   904   7
  5. Therese Gustafsson
LDBS Zorita
791
  6   5. Arild Ljungberg
BK Kaskad
  897
  6
  6. Rebecca Landqvist
BK Kaskad 787   5   6. Kristofer Bergström
BK SF-04 Åtvidaberg
  891
  5
  7. Mona Wahlström
LDBS Zorita
783   4   7.  Mathias Landqvist
BK Origo
  885
  4
  8. Lise-Lott Arvidsson
BK Mjölby Bowling

773

  3   8. Fredrik Eriksson IK Sleipner
  883
  3
  9. Carina Fredriksson
BK Origo
766   2   9. Alexander Erlandsson
BK Örnen
  882
  2
10. Sara Junekind
LDBS Zorita
756   1 10.  Michael Gustavsson
BK Vallonen
  880
  1

Omgång 18

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Felicia Bergvall BK Kaskad 833(+772) 10    1.

Pontus Falkhäll

BK Örnen 1027 10 
  2. Moona A Åberg LDBS Zorita 832   9   2.  Patrick Bohm Team Baltzar BC   990   9 
  3. Emelie Ottosson

BK Origo

805(+787)   8   3. Sören Hagström BK SF-04 Åtvidaberg   969   8
  4. Hanna Hidrot LDBS Zorita 794   7   4. Stefan Mörlin BK Ettan/Brasken   968   7
  5. Carina Fredriksson BK Origo 785   6   5. Thomas Nilsson BK Ettan/Brasken   960   6
  6. Viktoria Karlsson BK Kaskad 756   5   6. Björn Johansson BK Mjölby Bowling   943   5
  7. Nina Nävsjö-Ahlström BK Örnen 752   4   7.  Robin Hultsten BK Ettan/Brasken   923(+922)   4
  8. Sabina Nilsson Team Baltzar BC

723

  3   8.

Anders Karlsson

Team Baltzar BC   917   3
  9. Kristina Rydén BK Mjölby Bowling 713   2   9. Marcus Bernhard BK Kaskad   916   2
10. Nina Allard Ten-Pin Club 711   1 10.  Mike Fransson BK Mjölby Bowling   915   1

Omgång 17

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad 936 10    1.

Nicklas Wiman Strandberg

IK Sleipner 1011 10 
  2. Pia Tedhamn LDBS Zorita 857   9   2.  Ulf Jansson Alltransports BK   979   9 
  3. Marthina Lundgren

LDBS Zorita

849   8   3. Jörgen Pettersson BK Vallonen   967   8
  4. Emelie Ottosson BK Origo 823   7   4. Marcus Bernhard BK Kaskad   957   7
  5. Felicia Bergvall BK Kaskad 817   6   5. Thomas Nilsson BK Ettan/Brasken   949   6
  6. Giggie Holmberg BK Örnen 816   5   6. Markus Lenefjäll BK Örnen   933   5
  7. Moona A Åberg LDBS Zorita 811   4   7.  Daniel Grahn BK Örnen   924   4
  8. Viktoria Karlsson BK Kaskad

800

  3   8.

Patrick Bohm

Team Baltzar BC   921   3
  9. Lena Ottosson BK Origo 796   2   9. Dennis Rödin BK Lejonen   916   2
10. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 792   1 10.  Björn Johansson BK Mjölby Bowling   915   1

Omgång 16

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Viktoria Karlsson BK Kaskad 834 10    1.

Patrick Bohm

Team Baltzar BC   949 10 
  2. Giggie Holmberg BK Örnen 816   9   2.  Stefan Jansson IFK Norrköping BF   934   9 
  3. Emelie Ottosson

BK Origo

810   8   3. Jonas Allard Team Baltzar BC   928   8
  4. Maria Johansson LDBS Zorita 809   7   4. Simon Alf BK Kaskad   922   7
  5. Pia Tedhamn LDBS Zorita 796   6   5. Niklas Karlsson Team Baltzar BC   916(+899)   6
  6. Moona A Åberg LDBS Zorita 782   5   6. Per Johansson Team Baltzar BC   909   5
  7. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 765   4   7.  Sören Hagström BK SF-04 Åtvidaberg   908   4
  8. Felicia Bergvall BK Kaskad

762

  3   8.

Mikael Wik

BK Kaskad   901   3
  9. Marthina Lundgren LDBS Zorita 749   2   9. Daniel Grahn BK Örnen   897   2
10. Lena Svedin Zorrow Club 741   1 10.  Martin Johansson IFK Norrköping BF   896   1

Omgång 15

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Amanda Engström BK Kaskad 900(+784) 10    1.

Sebastian Gustavsson

BK Origo   965 10 
  2. Emelie Ottosson BK Origo 850(+829)   9   2.  Kent Salomon IFK Norrköping BF   935   9 
  3. Lise-Lott Arvidsson

BK Mjölby Bowling

832   8   3. Christopher Lüttke BK Kaskad   932   8
  4. Rebecca Landqvist BK Kaskad 815   7   4. Stefan Jansson IFK Norrköping BF   930   7
  5. Moona A Åberg LDBS Zorita 803   6   5. Emil Ågren BK Kaskad   925(+888)   6
  6. Giggie Holmberg BK Örnen 794   5   6. Fredrik Nyman IFK Norrköping BF   909   5
  7. Felicia Bergvall BK Kaskad 781   4   7.  Marcus Bernhard BK Kaskad   896   4
  8. Lena Landqvist BK Mjölby Bowling

777

  3  

Mikael Wik

BK Kaskad   896   4
  9. Åse B Nyman BC Fyrklöver 773   2   8. Björn Johansson BK Mjölby Bowling   893   3
10. Karin Wiklund LDBS Zorita 767   1   Yngve Carlsson BK Origo   893   3
            9. Alexander Erlandsson BK Örnen   883   2 
          10. Daniel Grahn BK Örnen   883   1


Omgång 14

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Amanda Engström BK Kaskad 846 10    1.

Pontus Falkhäll

BK Örnen 1024 10 
  2. Felicia Bergvall BK Kaskad 840   9   2.  Jonas Allard Team Baltzar BC   987   9 
  3. Therese Gustafsson

LDBS Zorita

814   8   3. Alexander Erlandsson BK Örnen   952   8
  Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling 814   8   4. Fredrik Eriksson IK Sleipner   947   7
  4. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 812   7   5. Ulf Jansson Alltransports BK   946   6
  5. Carina Fredriksson BK Origo 810   6   6. Totte Togö Zorrow Club   933   5
  6. Viktoria Karlsson BK Kaskad 801   5   7.  Patrick Bohm Team Baltzar BC   915   4
  7. Hanna Hidrot LDBS Zorita

795

  4   8.

Tomas Eckerud

BK Ettan/Brasken   909   3
  8. Marie Lundmark BK Mjölby Bowling 794   3   9. Magnus Tell BK SF-04 Åtvidaberg   907   2
  9. Emelie Ottosson BK Origo 792   2 10. Krister Wenström BK Mjölby Bowling   906   1 
10. Marita Wormén LDBS Zorita 790   1   Björn Johansson BK Mjölby Bowling   906   1 
                   

 

Omgång 13

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad 892 10    1.

Pontus Falkhäll

BK Örnen   986 10 
  2. Amanda Engström BK Kaskad 863   9   2.  Christopher Lüttke BK Kaskad   979   9 
  3. Sabina Nilsson

Team Baltzar BC

836   8   3. Patrick Bohm Team Baltzar BC   950   8
  4. Felicia Bergvall BK Kaskad 829   7   4. Alexander Erlandsson BK Örnen   944   7
  5. Kristin Fernberg BK Kaskad 820   6   5. Rasmus Samuelsson BK Örnen   939   7
  6. Marita Wormén LDBS Zorita 810   5   6. Emil Ågren BK Kaskad   928   6
  7. Viktoria Karlsson BK Kaskad 806   4   7.  Jan-Erik Pettersson Ten Pin Club   915   6
  8. Åse B Nyman BC Fyrklöver

801

  3   8.

Mattias Kregert

BK Örnen   911   5
  9. Janeth Carlsson BK Örnen 776   2   9. Jörgen Petersson BK Vallonen   910   4
10. Giggie Holmberg BK Örnen 766   1 10. Simon Alf BK Kaskad   905   1

 

Omgång 11

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Käge-lpoäng

Poäng

  1. Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling 883 10    1.

Patrick Bohm

Team Baltzar BC 1034 (+920) 10 
  2. Amanda Engström BK Kaskad 880   9   2.  Emil Ågren BK Kaskad   959   9 
  3. Hanna Hidrot

LDBS Zorita

862   8   3. Markus Lenefjäll BK Örnen   946   8
  4. Åse B Nyman BC Fyrklöver 820   7   4. Daniel Modig Zorrow Club   921   7
  5. Moona A Åberg LDBS Zorita 810   6    Christian Åberg IK Sleipner   921   7
  6. Rebecca Landqvist BK Kaskad 806   5   5. Jonas Allard Team Baltzar BC   920   6
  Christina Kiiskinen BK Kaskad 806   5   Alexander Erlandsson BK Örnen   920   6
  7. Giggie Holmberg BK Örnen 785   4   6. Patrik Franzén BK Ettan/Brasken   905   5
  8. Lena Landqvist BK Mjölby Bowling 765   3   7. Christopher Lüttke BK Kaskad   901   4
  9. Karin Wiklund LDBS Zorita 759   2   8. Björn Bergvall BK Kaskad   899   3
10. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 752   1   9. Thomas Nilsson  BK Ettan/Brasken    894    2 
          10. Kent Salomon IFK Norrköping BFF   891   1
            Sören Hagström BK SF-04 Åtvidaberg   891   1

 

Omgång 10

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad  880 (+873) 10    1.

Patrick Bohm

Team Baltzar BC 963 10 
  2. Christina Kiiskinen BK Kaskad 848   9   2.  Simon Alf BK Kaskad 950   9 
  3. Amanda Engström

BK Kaskad

830   8   3. Jonas Allard Team Baltzar BC 946   8
  4. Maria Johansson LDBS Zorita 811   7   4. Christoffer Lüttke BK Kaskad 933   7
  5. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 796   6   5. Peter Almqvist BK Kaskad 912   6
  6. Hanna Hidrot LDBS Zorita 795   5   6. Rasmus Samuelsson BK Örnen 907   5
  7. Lena Ottosson BK Origo 784   4   7. Thomas Nilsson BK Ettan/Brasken 901   4
  8. Kristin Fernberg BK Kaskad 779   3   8. Ulf Jansson Alltransports BK 900   3
  9. Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling 768   2   9. Mikael Wik BK Kaskad 896   2
10. Marita Wormén LDBS Zorita 766   1 10. Markus Lenefjäll BK Örnen 895   1

 

Omgång 9 

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Christina Kiiskinen BK Kaskad  916 10    1. Mathias Landqvist BK Origo 957 10 
  Lena Landqvist BK Mjölby Bowling 916 10    2.  Mikael Wik BK Kaskad 954 (+902)   9 
  2. Amanda Engström

BK Kaskad

862   9   3. Emil Ågren BK Kaskad 950   8
  3. Rebecca Landqvist BK Kaskad 857 (+832)   8    Fredrik Eriksson IK Sleipner 950 (+883)   8
  4. Giggie Holmberg BK Örnen 820   7   4. Pontus Falkhäll BK Örnen 948   7
  5. Carina Fredriksson BK Origo 815   6   5. Patrick Bohm Team Baltzar BC 930   6
  6. Lena Ottosson BK Origo 788   5   6. Simon Alf BK Kaskad 892   5
  7. Marita Wormén LDBS Zorita 783 (+781)   4   7. Thomas Nilsson BK Ettan/Brasken 888   4
  8. Felicia Bergvall BK Kaskad 772   3   8. Sebastian Gustavsson BK Origo 887   3 
  9. Ragnhild Segerberg Ten-Pin Club 770   2   9. Tobias Larsson Team Baltzar BC 884   2
10. Maria Johansson LDBS Zorita 761   1  10. Stefan Mörlin BK Ettan/Brasken  882    1

 

 

Omgång 8 

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-
poäng

Poäng

Plac 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad  881(+847) 10    1. Mathias Landqvist BK Origo 998 10 
  Therese Gustafsson LDBS Zorita  881 10    2.  Peter Karlsson BK Vallonen 980   9 
  2. Carina Fredriksson

BK Origo

851 (+844)   9   3. Rasmus Samuelsson BK Örnen 967   8
  3. Felicia Bergvall BK Kaskad 838   8   4. Patrick Bohm Team Baltzar BC 954   7 
  4. Marita Wormén LDBS Zorita 796   7   5. Fredrik Eriksson IK Sleipner 923   6 
  Lena Ottosson BK Origo 796    7   6. Sebastian Gustavsson BK Origo 918   5 
  5. Moona A Åberg LDBS Zorita 775   6   7. Kent Börlin BK Örnen 911   4 
  6. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 767   5   8. Robert Nyman BK Örnen 901   3 
  7. Viktoria Karlsson BK Kaskad 764   4   9. Sören Fröjd IFK Norrköping BF 894   2 
  8. Carina Eriksson LDBS Zorita 759   3 10. Alexander Erlandsson BK Örnen 889   1 
  9. Emelie Ottosson BK Origo 747   2          
10. Anne-Marie Engström BK Origo 745   1          

 

Omgång 7 

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Amanda Engström BK Kaskad  866  10  Emil Ågren BK Kaskad 923 10 
  2. Carina Fredriksson BK Origo  862   9  Peter Almqvist BK Kaskad 919   9 
  3. Christina Kiiskinen

BK Kaskad

846   8 Ingvar Pettersson BK Origo 913   8
  4. Giggie Holmberg BK Örnen 840   7 Kent Salomon IFK Norrköping BF 886   7 
  5. Kristin Fernberg BK Kaskad  812     6  Stefan Jansson IFK Norrköping BF 885   6 
  6. Therese Gustafsson LDBS Zorita 801    5 Fredrik Ivarsson BK Mjölby Bowling 880   5 
  7. Lena Landqvist BK Mjölby Bowling 791 (+769)   4 Marcus Bernhard BK Kaskad 861   4 
  8. Janeth Carlsson BK Örnen 783   3 Patrik Jonsson IK Sleipner 857   3 
  9 Maria Johansson LDBS Zorita 771   2  Totte Togö Zorrow Club 854   2 
  9. Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling 761    1 Jan-Erik Pettersson Ten-Pin Club 853   1 

 

Omgång 6 

 

Damer

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Christina Kiiskinen BK Kaskad  814 (+782)  10  Jörgen Petersson BK Vallonen 994 10 
  2. Rebecca Landqvist BK Kaskad  809   9  Magnus Andersson BK Ettan/Brasken 968   9 
  3. Amanda Engström

BK Kaskad

807   8 Thomas Nilsson BK Ettan/Brasken 966 (+902)   8 
  4. Kristin Fernberg BK Kaskad 800   7 Emil Ågren BK Kaskad 941   7 
  5. Åse B Nyman BC Fyrklöver  786     6  Jens Nordberg Zorrow Club 939   6 
  6. Lena Landqvist BK Mjölby Bowling 783    5 Pontus Falkhäll BK Örnen 929   5 
  7. Annika Bjäringe BK Sunny 780   4 Rasmus Samuelsson BK Örnen 926   4 
  8. Therese Gustafsson LDBS Zorita  755   3 Fredrik Eriksson IK Sleipner 903   3 
  9. Emelie Ottosson BK Origo 753   2  Jimmy Vall BK Örnen 896   2 
10. Giggie Bengtsson BK Örnen 748    1 Totte Togö Zorrow Club 895   1 

 

Omgång 5 

 

Damer

 

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

 Plac

Namn

Klubb

Kägel-
poäng

Poäng

  1. Amanda Engström BK Kaskad  850  10     1. Simon Alf BK Kaskad 983(+955)  10 
  2. Carina Fredriksson BK Origo  842   9     2. Fredrik Appelberg BK Kaskad 968   9 
  3. Rebecca Landqvist

BK Kaskad

821 (+786)   8    3. Emil Ågren BK Kaskad 964   8 
  3. Felicia Bergvall BK Kaskad 821   8    4. Marcus Bernhard BK Kaskad 961   7 
  4. Therese Gustafsson LDBS Zorita  794 (+756)    7     5. Mikael Wik BK Kaskad 941   6 
  5. Sabina Nilsson Team Baltzar BC 793    6    6. Patrick Bohm Team Baltzar BC 915   5 
  6. Christina Kiiskinen BK Kaskad 790 (+760)   5    7. Björn Johansson BK Mjölby Bowling 899   4 
  7. Marita Wormén LDBS Zorita  785   4    8. Magnus Andersson BK Ettan/Brasken 896   3 
  8 Emelie Ottosson BK Origo 759   3     9. Alexander Erlandsson BK Örnen 891   2 
  9. Lena Ottosson BK Origo 749    2  10. Niklas Svensson IFK Norrköping 881   1 
10. Marthina Lundgren  LDBS Zorita 745    1          

 

Omgång 3 

 

Damer

 

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad  902  10    Jonas Allard Team Baltzar BC  967 (+941)  10 
  2. Åse B Nyman BC Fyrklöver  890   9    Alexander Erlandsson
BK Örnen
938   9 
  3. Christina Kiiskinen

BK Kaskad

877    8    Mathias Landqvist
BK Origo
918   8 
  4. Lena Landqvist BK Mjölby Bowling  818    7    Fredrik Eriksson
IK Sleipner
915   7 
  5. Marie Lindmark BK Mjölby Bowling  813    6    Roger Jonsson
Team Baltzar BC
901   6 
  6. Amanda Engström BK Kaskad  793    5    Marcus Bernhard
BK Kaskad
898   5 
  7. Marita Wormén LDBS Zorita  788   4    Patrik Jonsson
IK Sleipner
894   4 
  8. Therese Gustafsson LDBS Zorita  774    3    Niklas Karlsson
Team Baltzar BC
893   3 
  9 Sabina Nilsson  Team Baltzar BC  769    2    Thomas Ehrling
BK Örnen
889
  2 
10. Kristin Fernberg  BK Kaskad  764    1    Jörgen Pettersson
BK Vallonen
888
  1 
                   

 

Omgång 2

 

Damer

 

Herrar

Plac

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

 

Namn

Klubb

Kägel-poäng

Poäng

  1. Rebecca Landqvist BK Kaskad 931  10    Emil Ågren BK Kaskad  1051  10 
  2. Sabina Nilsson Team Batzar BC  798    9    Marcus Bernhard  BK Kaskad  1015    9 
  3. Giggie Bengtsson

BK Örnen

777    8    Alexander Erlandsson BK Örnen  956    8 
  4. Amanda Engström BK Kaskad  772    7    Mikael Wik BK Kaskad  946    7 
  5. Annika Bjäringe BK Sunny 758    6    Simon Alf BK Kaskad  932    6 
  6. Sara Junekind LDBS Zorita  755    5    Stefan Falkhäll BK Örnen  916    5 
  7. Therese Gustafsson  LDBS Zorita  752    4    Nicklas Wiman Strandberg IK Sleipner  903    4 
  8. Christina Kiiskinen BK Kaskad  748    3    Sebastian Gustavsson BK Origo  895    3 
  9 Marita Wormén LDBS Zorita  741    2    Magnus Andersson BK Ettan/Brasken  891    2 
10. Nina Nävsjö-Ahlström  BK Örnen  739    1    Johan Ringqvist IK Sleipner  890    1 
            Robin Hultsten BK Ettan/Brasken 890   1
Uppdaterad: 17 OKT 2016 17:23 Skribent: Karin Wiklund
Epost: This is a mailto link

FacebookYoutubeTwitter

BITS_logga 2014

J EM
J-EM 15-21/4
Livestream

SM
Individuella SM 2019
16/3 - 8/6
ParaSM
Para SM 2019
4/5 - 12/5

enbanafritt

SUL
Resultat och tabeller

BHL
Inbjudan

Idrottslyftet

 

 
Städa Sverige
 

 
bowlaren_liten
 
Sambla AB

Postadress:
Östergötlands Bowlingförbund
Box 13050
600 13 Norrköping

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info